Slunečná

Statek na Slunečné je místo, kde rodina Popelkových dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje rodinný penzion a hospodu. Po nečekané smrti otce Popelky se mezi sestrami Týnou a Sylvou rozhoří boj o rodinné dědictví. Navíc louky okolo statku jsou ideální pro fotovoltaickou elektrárnu a to je další důvod statek prodat. Zatímco hodná Týna chce statek zachovat, vypočítavá Sylva by raději shrábla peníze a vrátila se zpátky do Prahy.

Do toho všeho se na scéně objeví mladý investor Janek, kterému jde na prvním místě jen o peníze, ale statek mu změní život. Nejdřív kvůli sázce o Týnu si vymění roli se svým řidičem Vildou a hraje si na chuďase, kterým se ale brzy kvůli zradě svého bratrance a společníka ve firmě Romana stane. Janek se tak dostane do situace, kdy musí začít od nuly a podaří se mu přesvědčit Týnu, že ve dvou se to lépe táhne.

S Týnou tak bojují o statek nejen kvůli sobě a odkazu otce, ale také kvůli jeho obyvatelům a zaměstnancům. Martin Popelka totiž statek poskytoval jako útočiště a zázemí pro ztroskotance a tím jim dal novou životní šanci.

U starostů se odhaluje velké rodinné tajemství a Lídiny velké plány narušuje rozchod syna Štěpána s Týnou a přistěhování nesnesitelného tchána.

Statek stojí ve vesnici Slunečná a název vesnice vyplývá z toho, že nad oblastí dochází k meteorologické anomálii, kdy statisticky méně prší a více svítí slunce. Na pastvinách, které většinu roku prohřívá slunce, rostou keře, květiny a bylinky, které spásají kozy a krávy a ty pak dojí mléko s jedinečnou chutí. Na statku se vyrábějí sýry, které mají delikátní chuť, a proto jsou oblíbené i za hranicí kraje. Do toho na statku stojí studna se „zázračnou“ vodou. Pomocí vody hospodyně Alžběta pomáhá ženám otěhotnět. Všichni v okolí si myslí, že to jsou jen Alžbětiny čáry, vše se změní v okamžiku, kdy se udělají rozbory. Ukáže se, že voda má opravdu složení, které může léčit poruchy plodnosti, a je jasné, že se objeví chytráci, kteří by vodu chtěli zpeněžit.

Do malého penzionu, který je součástí statku, jezdí různí hosté. Rodiny, milenci, záletníci, teambuldingové party. Všechny tyto příběhy seriál Slunečná sleduje.

Shlédnout seriál





Slunečná cz dabing online ke shlednuti, 

Slunečná seriál česky a zdarma, 

Slunečná online ke shlednuti, 

Slunečná informace o seriálu, 

Slunečná online cely seriál, 

Slunečná sleduju online, 

Slunečná online bombuj, 

Slunečná online, 

Slunečná online seriál cz, 

Slunečná bombuj, 

Slunečná bombuj cz, 

Slunečná všechny epizody, 

Slunečná série, 

Slunečná všechny série, 

Slunečná herci, 

Slunečná online ke shlédnutí, 

Slunečná seriálové novinky, 

Slunečná sledujufilmy, 

Slunečná sledujufilmy online, 

Slunečná seriálové premiéry, 

Slunečná zkouknito, 

Slunečná sleduj film, 

Slunečná online cz titulky, 

Slunečná program seriál, 

Slunečná CZ HD film o filmu, 

Slunečná CZ dabing, 

Slunečná full hd, 

Slunečná seriál ke shlédnutí, 

Slunečná seriál online, 

Slunečná seriál, 

Slunečná všechy díly, 

Slunečná všechny díly online, 

Slunečná celý seriál, 

Slunečná 1 série, 

Slunečná 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, 

Slunečná 11 12 13 14 15 16 17, 

Slunečná 18 19 20 21 22 23 24, 

Slunečná 25 26 27 28 29 30 31, 

Slunečná 2 série, 

Slunečná celý seriál online, 

Slunečná seriál zdarma, 

Slunečná seriál zdarma ke shlédnutí, 

Slunečná sledujserialy.to, 

Slunečná nikee.net, 

Slunečná serialy bombuj tv, 

Slunečná najserialy.to, 

1 názor na “Slunečná”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *